Polecane
Kategoria: Polska
Komorowski apeluje do Polaków: dajcie nam 500 dni na pokazanie, że zgoda buduje

Prosimy Polaków, aby dali nam szansę na pokazanie tego, że przez przynajmniej 500 dni do wyborów parlamentarnych będzie obowiązywała zasada zgody, która buduje - zaapelował Bronisław Komorowski.

Kandydat Platformy na prezydenta zwrócił się z taką prośbą do wyborców podczas wiecu wyborczego we Włocławku. Zapowiedział, że gdy zostanie prezydentem to "nie będzie już ciągłego podgryzania, ciągłego psucia państwa polskiego czy sporu o krzesło i samolot". - Będzie za to budowanie - ogłosił Bronisław Komorowski.

Komorowski obiecuje autostrady i "normalną, przyzwoitą pracę"

Kandydat PO więc obiecywał: - Zaręczam, że w ciągu tych 500 dni od wyborów prezydenckich do wyborów parlamentarnych zrobimy wiele. Zbudujemy wiele. To będzie rozpoczęcie już na wszystkich odcinkach planowanych autostrad w Polsce. To będą kontrakty podpisane na następne tysiąc kilometrów budowy dróg - zapowiadał kandydat PO.

Dalej obiecywał podwyżki dla nauczycieli. - Już we wrześniu będzie podwyżka, która razem da nauczycielom w ciągu trzech lat rządów PO i PSL 30 procentową zwyżkę w porównaniu do tego za ile żyli za czasów rządu PiS-u - przekonywał. Przypominał też, że do 2012 roku wyprowadzi polskie wojska z Afganistanu.

- Te 500 dni to będzie 500 dni normalnej, przyzwoitej pracy. Ciężkiej pracy w ciężkich czasach, jakie są skutkiem katastrofy powodzi. Te 500 dni to ciężka praca nad odbudową na terenach popowodziowych. Nie będą zmarnowane - zapewniał Bronisław Komorowski. Obiecywał mieszkańcom Włocławka, że zadba o budowę tamy w Nieszawie.

"Nie będę się przebierał i udawał, że jestem światowidem o pięciu twarzach"

Bronisław Komorowski przypominał też, że w czasie kampanii wyborczej nie musiał się zmieniać. - Nie muszę, nie chcę, nie będę zmieniał ani swojego życiorysu ani mojego stylu uprawiania polityki. Nie będę się przebierał i udawał, że jestem światowidem o pięciu twarzach jednocześnie - zaznaczał. - Bo w życiu ma się tylko jedną twarz i jeden honor. Jak się ciągle coś udaje albo kłamie to się traci twarz i honor - zauważał kandydat PO na prezydenta.dodany przez: Piotrek31 (2.50)Ocena artykułu: 3.75 
Liczba ocen: 2
Odsłon: 2483
więcej w kategorii: Polska  |  Ogłoszenia Sosnowiec

Tagi opisujace artykuł:


Komentarze (1)
Pokaż profil Galaz
No co panie drogi Bronisławie ! To te blisko dwa lata nie wystarczyły?
dodany przez: Galaz (2.42)   kiedy: 2010-07-09 02:51:24


Zaloguj się aby dodać komentarz. Zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta.